מהנעשה במועצה, חודש אב תשפ"ב


אסיפת תושבים - קיימנו השבוע אסיפת תושבים לקראת תחילת העבודות להקמת הכיכרות ברחובות הבעש"ט והגר"א וחידוש רחוב אדמור"י אלכסנדר, כדי לעדכן את תושבי רחוב הגר"א ושאר תושבי הישוב בפרטי הפרויקט ובתועלותיו להסדרת התנועה והשמירה על הבטיחות בדרכים, ובאי-הנוחות שתיגרם לתושבים בתקופת העבודות.

עשרים שנה לפיגוע - קיימנו ערב זכרון מכובד עם השתתפות רחבה לזכר הקדושים נרצחי הפיגוע השני שאירע בכניסה לעמנואל. אין סמלי לתקומת עמנואל כמו הבניה המואצת המתקיימת בימים אלו באתר הפיגוע הנורא.

קידום הבריאות - במהלך החודש הצבנו משקל בתחילת מורד הטיילת לעידוד השמירה על הבריאות ועל אורח חיים בריא. רפואה מונעת עדיפה עשרות מונים על רפואה מטפלת. לבריאותכם ולהנאתכם!

קורס עירובין - סיימנו באירוע מרשים שנערך בחדר הישיבות החדש במועצה, קורס עירובין ללימוד ההלכות המורכבות, בשיתוף עם המרכז הקהילתי והמועצה הדתית. תודה רבה לר' יהושע וייספיש על מסירותו בכל נושא העירוב בישוב.

קורס עירובין
עירובין

אכלוס ת"ת חב"ד - בשעה טובה קבלנו השבוע אישור אכלוס סופי לת"ת חב"ד החדש, עם קבלת אישור מכיבוי אש, ובעז"ה שנת הלימודים הקרובה תפתח במבנה המפואר והמרווח.

פעילות קיץ לבחורי הישיבות - כפי המסורת של השנים האחרונות, גם השנה המועצה מפעילה תוכניות מיוחדות לבחורי הישיבות שהן סמל ודוגמה בהיקף המשתתפים ובפעילויות הרבות. השקעה זו בדור העתיד מבטאת את סדרי העדיפויות של הישוב. 

פעילות קיץ - במהלך החודש התקימה הופעה של הזמר הידוע יונתן רזאל במימון של מפעל הפיס, בשיתוף עם המועצה והמרכז הקהילתי. זאת היתה הסנונית הראשונה של פעילות הקיץ הברוכה והעשירה שמתקיימת בישוב לרגל ימי בין הזמנים (קרדיט תמונה: שלו מויאל).

יונתן רזאל

חנוכת משחקיה - זכינו לחנוך השבוע בטקס מרגש את המשחקיה לאחר שהושלמו כל האישורים הנדרשים. המשחקיה פועלת 3 פעמים בשבוע ותיתן מענה לילדי הישוב. ביוזמה מדהימה ומרגשת של המרכז הקהילתי בשיתוף עם הקהילה, המשחקיה תפעל עבור ילדים מיוחדים בשבתות ובמועדים טובים על ידי מתנדבות ותתן להורים מרווח נשימה. יישר כוח לכל העושות במלאכה.

חנוכת המשחקייה

קורס סער - כחלק מהצורך בהיערכות לשעת חירום, התקיימה השתלמות עיונית ומעשית ללימוד אופן הטיפול באתרי הרס רח"ל והקישור למכלולים האחרים, תוך הפקת לקחים מאירועי חילוץ במקומות שונים בעולם. התודות ליקל"ר המחנך הרב אבידן סייגון ולשאר הצוות על מסירותם ואחריותם לתחום זה.

קורס סער

משטרה וקהילה - בשיתוף עם גורמי החירום (כיבוי אש, משטרה ומתנדבי איחוד הצלה) קיימנו אירוע חשיפה לפעולות של הגורמים השונים ולהתנדבות של התושבים. הודגם חילוץ מרכב, הוסברה החשיבות של הזהירות בדרכים, ואיחוד הצלה הפציצו בתצוגת תכלית מרשימה. יישר כוח לכל המתנדבים.

משטרה וקהילה

המשך קיץ חמים ובריא!