מהנעשה במועצה, חודש תשרי תשפ"ג


אירוע ה-40 - אירוע הפתיחה לחגיגות שנת הארבעים לעמנואל כלל תכנית עשירה ושכללה הופעה של מקהלות ת"ד חב"ד ות"ת אהלי יעקב, הענקת תעודת יקיר העיר לתושבים המייצגים רבים מתושבינו שדואגים ופועלים למען הקהילה, הקרנת מיצג של עמנואל מאז ועד היום, בהשתתפות הראשל"צ הרב משה עמאר שליט"א רבה של ירושלים ואנשי ציבור שכיבדו אותנו בנוכחותם. בתכנית המוזיקלית הופיעו הזמרים ברי וובר, רפאל מלול ונפתלי קמפה בליווי תזמורת ומקהלה, וזיקוקים מרשימים.

אירוע 40 שנה

זכינו להוציא אל הפועל אירוע מוקפד ומושקע ברמה גבוהה כפי שמגיע לתושבים שלנו, וההשתתפות היתה מעל ומעבר למשוער - כאלפיים תושבים הגיעו לאירוע וצבאו על הגדרות מסביבו.

40 שנה

אירוע 40 שנה

DSC09614
40 לל

543ארקגכע
2345ראכעה
שדכג76
כגי65
קר
דגכעיחל

שמחת תורה - כל בתי הכנסת בעמנואל קיבלו שקיות ממותגות עם ממתקים לחלוקה עבור הילדים בשמחת תורה, כחלק מאירועי שנת הארבעים.

שמחת תורה

אירועי חול המועד - יחד עם המרכז הקהילתי נערכו תכניות רבות ומגוונות והתחדשנו עם הבאת מרצים ורבנים לשיעורי תורה.

חוהמ

מרכז חוסן - בישוב פועל מרכז חוסן המסייע להתמודדות עם מצוקות נפשיות על רקע אירועים ביטחוניים. החודש חנכנו את החדר הנעים והמזמין עם ריהוט מתאים שהוקצה עבור פעילות חשבה זו במועצה, בהשתתפות מנהלות התכנית בדרגים השונים. 

מרכז חוסן

משק המים - החודש התבצעו עבודות להעתקת שני גמלי מים כחלק מההכנה להקמת הכיכרות ולבניית המרכז המסחרי בסמוך למועצה. כל צוות המועצה היה מגויס לכך שהעבודות יושלמו בפרק הזמן שנקבע ולא תהיה פגיעה בתושבים בהארכת הפסקת המים. תודה רבה לכל צוות מחלקת ההנדסה ולרחמים קטיעי על ביצוע ופיקוח מתוקתקים. בפרויקט זה הנענו מהלך חשוב - מעבר למוני מים עם קריאה מרחוק שיאפשרו את ניהול משק המים בצורה יעילה וחסכונית. 

העתקת גמלי מים

חניות נכים- הותקנו השבוע עמודים לסימון חניות נכים ברחבי הישוב למספר תושבים הזכאים.

נכים1
נכים

חזות הישוב - מחלקת שפ"ע עמלים מסביב לשעון על תיקון מפגעים ועל שיפור פני הישוב. החודש בין השאר הותקנו לוחות מודעות במיקומים נוספים.

לוחות מודעות

נקיון פחים - כמו כן, מחלקת שפ"ע החלה בנקיון הפחים החדשים.

פחים

גיזום עצים - לקראת חג הסוכות יצאנו ביום מרוכז לגיזום עצים. פרסמנו בעיתון שניתן לפנות למוקד בבקשה לגיזום עצים המפריעים לבניית הסוכה, וב"ה הצלחנו לתת מענה לכל הפונים.

עציםפ
עצים